fbpx

JAKIŚ TEKST

Coś potrzebujesz, ale nie wiesz co?
Napisz lub zadzwoń do nas i się dowiedz czego potrzebujesz…
Dowiedz się więcej

Dwie nowoczesne przychodnie

USG Łódź - szybko i bez kolejek! Taki sprzęt mamy w USAMED!

USAMED Zakładowa

ul. Jagiellonki 4
92-402 Łódź
tel. 42 208 02 18
rejestracja2@usamed.pl

USAMED Jagiellonki

ul. Jagiellonki 4
92-402 Łódź
tel. 42 208 02 18
rejestracja2@usamed.pl

O nas

USAMED to dwie nowoczesne przychodnie zlokalizowane na terenie osiedla Olechów – Janów w Łodzi.

Jesteśmy zespołem lekarzy z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie podstawowej opieki zdrowotnej. Zapewniamy szybki i łatwy dostęp do lekarzy pierwszego kontaktu zarówno dla dorosłych, jak i dzieci.

Nasi lekarze uwielbiają dzieci, dbają o ich komfort i robią wszystko, aby wizyta w gabinecie była dla nich jak najmniej stresująca. W trosce o najmłodszych w przychodni została wyodrębniona strefa dzieci zdrowych (gabinet z osobnym wejściem), w której odbywają się szczepienia i badania bilansowe. Dzięki temu najmniejsi pacjenci nie mają kontaktu z chorymi odwiedzającymi przychodnię.

Dysponujemy podjazdem dla pacjentów niepełnosprawnych. Usługi lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, pielęgniarek środowiskowych oraz położnych świadczymy bezpłatnie w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Dodatkowo oferujemy komercyjne porady lekarzy specjalistów (m.in. kardiologów, radiologów, dermatologów i okulistów) oraz nowoczesną i zaawansowaną diagnostykę USG.

Bezpłatne świadczenia medyczne

dla dzieci i dorosłych w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej

Dostęp do lekarzy

pierwszego kontaktu;

Konsultacje pediatryczne

Szczepienia

i badania bilansowe

Patronaże

i wizyty domowe

Gabinet zabiegowy

Punkt pobrań

Badania laboratoryjne

USG i RTG

Komercyjne świadczenia medyczne

w filii USAMED Jagiellonki

Nowoczesna diagnostyka USG (również dla dzieci, w ciąży, ECHO serca płodu, narządu rodnego i piersi u kobiet, tarczycy)

Konsultacje kardiologiczne

wraz z ECHO serca, EKG i Holter EKG

Konsultacje okulistyczne

Poznaj naszych specjalistów

Kierownik USAMED

Specjalista medycyny rodzinnej z dużym doświadczeniem, od kilkunastu lat pracuje w POZ. Od 2012 roku jest kierownikiem poradni USAMED na Zakładowej, a obecnie również filii na Jagiellonki. Zajmuje się zarówno pacjentami dorosłymi, jak i dziećmi. Ma świetne podejście do najmłodszych, którymi opiekuje się już od momentu narodzin (pierwsze wizyty patronażowe u kilkudniowych noworodków). Wykonuje badania bilansowe i szczepienia dzieci.

Specjalista medycyny rodzinnej, od kilku lat również pracuje w POZ. Przez kilka lat zdobywała doświadczenie dyżurując jako lekarz w Nocnej Pomocy Lekarskiej. Ma spore doświadczenie zarówno w leczeniu dorosłych, jak i dzieci. Wykonuje badania bilansowe i kwalifikację do szczepień.

We wtorki w godzinach 13-18 w poradni na Zakładowej przyjmuje pediatra – dr hab. n. med. Joanna Lipińska. Na co dzień pracuje w Szpitalu Uniwersyteckim nr 4, obecnie CSK UM w Łodzi – Ośrodek Pediatryczny im. Marii Konopnickiej. Zajmuje się diagnostyką i leczeniem chorób reumatycznych u dzieci, wykonuje badania ultrasonograficzne narządów ruchu u dzieci z chorobami tkanki łącznej.

W poradni na Jagiellonki przyjmują:

Specjalista medycyny rodzinnej. Dr Mariusz Marcinkowski przyjmuje codziennie.

Pediatra z wieloletnim doświadczeniem w pracy z małymi pacjentami w ramach POZ. Dr Iwona Lesiak – Kowalska przyjmuje w poniedziałki, środy i piątki.

Lekarz medycyny w trakcie specjalizacji z endokrynologii w Klinice Endokrynologii i Chorób Metabolicznych ICZMP w Łodzi. Dr Zawadzka-Starczewska przyjmuje we wtorki.

Specjalista medycyny rodzinnej. Wizyty odbywają się w środy.

W ramach usług komercyjnych, nierefundowanych przez NFZ współpracujemy z:

Specjalista okulistyki z firmy EkoVisus. Co drugi poniedziałek po godzinie 16 zapraszamy na konsultacje okulistyczne do dr Joanny Stępień.

Kardiolog, pracował w Uniwersyteckim szpitalu w Białymstoku, w Klinice Elektrokardiologii Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Wojskowej Akademii Medycznej – Centralny Szpital Weteranów. Obecnie pracuje jako starszy asystent w Oddziale Chorób Wewnętrznych w szpitalu w Tomaszowie Mazowieckim. W naszej poradni wykonuje konsultacje kardiologiczne obejmujące również badanie ECHO serca, badanie metodą Holtera EKG i ciśnieniowego.

Kardiolog.

Radiolog, przez wiele lat pracował w Zakładzie Diagnostyki Wad Wrodzonych w ICZMP w Łodzi, obecnie pracuje m.in. w szpitalu im. M. Konopnickiej w Łodzi. Zajmuje się diagnostyką radiologiczną i ultrasonograficzną dzieci i dorosłych. W naszej poradni wykonuje badania USG ciąży, narządu rodnego i piersi u kobiet, a także USG jamy brzusznej, tarczycy u dorosłych, przezciemiączkowe u niemowląt. Przyjmuje w każdy wtorek od godziny 9:00.

Specjalista dermatolog. Dr Monika Kierstan przyjmuje w naszej przychodni co drugi piątek.

Blog

Opinie naszych pacjentów

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Usamed 2021

Nasze przychodnie

USAMED Jagiellonki

ul. Jagiellonki 4
92-402 Łódź
tel. 42 208 02 18
rejestracja2@usamed.pl

USAMED Zakładowa

ul. Zakładowa 86
92-402 Łódź
tel. 42 207 27 17
rejestracja@usamed.pl