USG w Łodzi – jakie badania można wykonać w przychodni USAMED?

przez usamedadmin
USG Łódź - szybko i bez kolejek! Taki sprzęt mamy w USAMED!

Jesteś z Łodzi lub okolic i szukasz miejsca, w którym szybko i skutecznie wykonasz badanie USG? W naszej przychodni zlokalizowanej na terenie osiedla Olechów – Janów dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem ultrasonograficznym. Co istotne – dbamy o naszych pacjentów, dlatego czas oczekiwania na badanie nie wynosi kilku miesięcy – zazwyczaj jest szansa na umówienie wizyty w ciągu kilku dni.

ZOBACZ: Jak rozpoznać alergię i dlaczego nie należy jej lekceważyć?

USG Łódź

W naszej placówce dysponujemy ultrasonografem Affiniti 50 od marki Philips. Jest to niezwykle wszechstronny sprzęt medyczny na najwyższym poziomie – jest ergonomiczny, łatwy w obsłudze i jednocześnie na tyle wytrzymały, aby sprostać wymaganiom związanym z badaniem dużej liczby pacjentów.

USG Łódź prywatnie

Nasz sprzęt umożliwia szybkie i wiarygodne uzyskanie informacji diagnostycznych, a także obrazowanie wysokiej jakości oraz sprawdzone wymagania kliniczne. Zaawansowane funkcje kliniczne obejmujące elastografię oraz technologię inteligentnego rozpoznawania struktur anatomicznych (AIUS). W urządzeniu zastosowano technologię Intima Media Thickness, która jest przeznaczona do pomiarów tętnic. Możliwość podpięcia różnego rodzaju głowic daje ogromne możliwości i sprawia, że możemy wykonać USG niemalże każdego organu i każdej części ciała.

Zalety Affiniti 50 Philips:

  • Efektywne uzyskanie wyników, obrazowanie wysokiej jakości oraz sprawdzone wymagania kliniczne.
  • Możliwość szerokiego obrazowania powyżej 100 stopni, poprzez zaawansowane technologicznie skrzyżowanie ultradźwięków SonoCT oraz funkcji WideSCAN.
  • Posiada możliwość aktywnego skanowania 4D oraz najnowszą technologię Intima Media Thickness, która jest przeznaczona do pomiarów tętnic.
  • Najnowsze rozwiązania oparte na zaawansowanych funkcjach klinicznych obejmujących elastografię oraz technologię inteligentnego rozpoznawania struktur anatomicznych (AIUS).
  • Nowoczesne wieloelementowe głowice dostosowane do aparatu oraz możliwość podpięcie 4 głowic jednocześnie pozwalają na wykonywanie różnego rodzaju badań USG zarówno dla osób dorosłych jaki i dzieci.

Gdzie najlepiej zrobić USG jamy brzusznej w Łodzi?

Niezależnie od tego czy potrzebujesz wykonać USG jamy brzusznej, piersi czy ciąży – wszystkie te badania wykonasz w naszej przychodni. Pełną listę zamieszczamy poniżej.

Usługi wykonywane w USAMED Łódź z zakresu USG:

– USG brzucha,

– USG układu moczowego,

– USG brzucha i miednicy,

– USG prostaty i miednicy,

– USG miednicy,

– USG nerek i pęcherza moczowego,

– USG tarczycy,

– USG piersi,

– USG ślinianek,

– USG jąder i worka mosznowego,

– USG narządów rodnych przez powłoki brzucha,

– USG narządów rodnych przez pochwę,

– USG węzłów chłonnych,

– USG prostaty przez powłoki brzuszne,

– USG tkanek miękkich,

– USG przezciemiączkowe,

– USG ciąży,

– ECHO serca płodu.


Potrzebujesz wykonać badanie USG? Nie zwlekaj i umów się już dziś!

USAMED JAGIELLONKI:

ul Jagiellonki 4
Łódź, 92-414
tel: 42 208 02 18
rejestracja2@usamed.pl

Zdjęcia: Envato Elements / Philips